Nie wszystko złoto...

Re: Nie wszystko złoto...

Postprzez Robert » 15 kwi 2015, o 19:05

jest to szwajcarska firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku mnie do niej przekonuje to, ze mają zegarki w różnych przedziałach cenowych, przeznaczonych dla różnych użytkowników mających naprawdę przeróżne wymagania
Robert
Szepczący

Postprzez Patryk » 2 mar 2016, o 19:34

Zajrzyj tutaj http://zegarki.uhrzeit.org. Zegarki damskie i męskie, do wyboru i koloru. Klasyczne, sportowe itd. Korzystam z tego sklepu od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
Patryk

Postprzez AnetkaS » 16 sty 2017, o 07:51

Hej, Swiza ma zegarki w przystępnych cenach. Ja znalazłam zegarek damski na bransolecie, ale srebrny. Do dwóch tys. na pewno znajdziesz jakiś model w kolorze złota
AnetkaS
Amator

Postprzez Olafro » 5 wrz 2017, o 11:27

Na tej stronie: jubiler-kazmierczak.pl/zegarki/szwajcarskie są zegarki szwajcarskie, więc najlepsza jakość, też zegarki Tissot, o których była mowa wcześniej. Całych ze złota raczej nigdzie nie znajdziesz w takiej cenie ale w kolorze złotym na pewno. Przy tym budżecie możesz sobie pozwolić na bardzo dobrą jakość mechanizmu (a takie są zegarki szwajcarskie)
Olafro

Poprzednia strona

Powrót do Klasyczne