Własny salon?

Własny salon?

Postprzez Kazik » 13 kwi 2015, o 10:56

Tak się zastanawiałem nad założeniem własnego salonu z zegarkami. Nie wiem tylko co byłoby lepszym rozwiązaniem, skupić się na produktach jednej marki czy też może prezentować ofertę kilku producentach? Wiem, że wiąże się to ze sporymi wydatkami, wydaje mi się jednak, że w kwestiach technicznych jestem do tego dobrze przygotowany i chcę podjąć wyzwanie.
Kazik

Re: Własny salon?

Postprzez Albert » 14 kwi 2015, o 14:09

Wydaje mi się, że lepiej wziąć kilka marek, wiesz ludzie przychodzą z różnymi oczekiwaniami i potrzebami, może warto się rozejrzeć za salonem na zasadzie franczyzy, wówczas już w mniejszym stopniu pracujesz na logo firmy a salon jest rozpoznawany
Albert
Szepczący

Postprzez eleonroa.rusz@o2.pl » 15 kwi 2015, o 08:33

Warto skupić się nakilku światowych markach i mieć róznorodny asortyment, rzeczywiście dobrym rozwiązaniem jest wejście w sieć sklepów, gdyż masz nie tykoreklamę ale także możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach, które dostarczą wiedzy na temat sprzedawanych produktów
eleonroa.rusz@o2.pl
Szepczący

Postprzez Zegarmistrz » 7 cze 2017, o 07:07

Odświeżam wątek, ponieważ byłemw podobnej sytuacji ale podjąłem decyzję i oto jestem :)

Zdecydowałem się na własny sklep z wieloma markami zegarów. Na początku nie było łatwo ale szybko udało się zając prawidłową pozycje na rynku.
Polecam otwieranie biznesów samodzielnie. Jesteście wtedy Panami własnego losu. Franczyna to tak na prawdę to samo co pracowanie u kogoś innego.
Zapraszam! Sklep z zegarami z prawdziwego zdarzenia
Zegarmistrz

Powrót do Salony